Speciální barvy

IZOLAČNÍ NÁTĚR PROTI SKVRNÁM

- speciální základní nátěr pro interiéry a exteriéry k izolaci skvrn, které při přetření běžným malířským nátěrem vystoupí na povrch např.: od kouře, nikotinu, sazí, vody apod. Po řádném vyschnutí (6 - 24 hod.) aplikujeme vrchní krycí vrstvu barvy. Nejčastěji námi používané produkty : HET - Hetline izol, JUB - Denikol, REMEL - Flek-stop, DULUX - Stain block

TERMOIZOLAČNÍ ANTIKONDENZAČNÍ NÁTĚR MAXITHERM

- aplikací termoizolačního nátěru zajišťujeme úsporu na vytápění a snížení tepelné ztráty, čímž se výrazně sníží náklady na vytápění. Termoizolační nátěr je vhodné aplikovat do exteriéru i interiéru, je prodyšný pro vodní páru, vodoodpudivý a omyvatelný. Zabraňuje tvorbě mechů, řas a plísní a chrání fasádu před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Před aplikací termoizolačního nátěru je třeba odstranit případné vady stavby, jako jsou praskliny, nesoudržný podklad atd. 

POUŽITÍ V EXTERIÉRU - termoizolační nátěr aplikujeme jako fasádní nátěr na venkovní fasádu domu. Tímto způsobem ošetřená fasáda v zimě odráží teplo, které uniká obvodovými zdmi ven, zpátky dovnitř a v létě, díky vysoké odrazivosti slunečního záření, snižuje přehřívání obvodových zdí, čímž snižuje přehřívání interiéru.

POUŽITÍ V INTERIÉRU - termoizolačním nátěrem natíráme plochy, kterými uniká teplo - obvodové zdi z vnitřní strany, strop pod střechou nebo podlahu pod podlahovým topením, neboť musí být zajištěna izolace podlahy, aby nedocházelo k vytápění prostoru pod domem a termoizolační nátěr odráží teplo, které by jinak unikalo podlahou směrem dolů.

 

Kontakt

Karel Šmehlík
U pošty 7
625 00 Brno
Tel: +420 773 116 383
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.